Technik laboratoře

Ústecký kraj

Popis pozice

• práce v laboratoři s moderní měřící technikou
• provádění technických měření 3D měřící technikou
• rozměrové a materiálové analýzy, funkční testy
• provádění vstupní a výstupní kontroly komponentů a výrobků podle kontrolního plánu a kontrolních instrukcí
• tvorba příslušných záznamů a reportů
• měření prvních vzorků

• práce ve 2směnném provozu

Profil kandidáta

• středoškolské vzdělání technického typu
• odpovídající pracovní zkušenost z dané oblasti (kvalita, laboratoř, metrologie)
• základní orientaci ve fungování systému jakosti (zaveden systém IATF 16949)
• základní znalost měření na CMM (3D souřadnicový měřící stroj)
• znalost čtení výkresové dokumentace
• uživatelskou znalost MS Office
• smysl pro preciznost, přesnost a důslednost
• manuální zručnost
• schopnost týmové práce
• dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, týmovou práci, pečlivost a důslednost

Nabízíme

  • Příspěvek na dopravu

  • Stravenky

  • Příplatky za směnnost 20 % (noční, víkendy)

  • Měsíční 10% bonus

  • Pololetní bonusy

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • 1 týden dovolené navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4493185  Datum zveřejnění: 3.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.