Procesní inženýr

Ústecký kraj

Popis pozice

  • předchozí pracovní zkušenost na obdobné inženýrské pozici (automatizace)

  • zkušenost s procesem pájení

  • zkušenost ze sériové výroby

  • aktivní znalost angličtiny

  • technické elektro vzdělání

  • velmi dobrá orientace v technické dokumentaci

  • schopnost aktivně se podílet na řešení problémů

Profil kandidáta

  • zodpovědnost za koordinaci technické činnosti výrobních linek

  • operativní technická podpora výroby

  • kontrola kvality procesů (zajišťování a kontrola dodržování pracovních postupů a příslušné dokumentace)

  • příprava instrukcí, podílení se na proškolování týmu výroby a údržby

  • aktivní spolupráce s týmem údržby a výroby

Nabízíme

  • Bonusy ke mzdě a půlroční bonusy

  • Příspěvek na ojíždění

  • Stravenky

  • 25 dnů dovolené a mnoho dalšího...

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4493186  Datum zveřejnění: 3.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.