Hlavní účetní ve výrobní společnosti | 13. plat!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme zkušenou/zkušeného hlavní/ho účetní/ho, která/ý se ujme týmu o 6 účetních ve výrobní společnosti v Ostravě. Pokud máte obdobné zkušenosti a hovoříte alespoň částečně anglicky, dejte mi o sobě vědět, probereme detaily pozice. :-)

  • vedení účetnictví a daní výrobní společnosti a týmu o 6 účetních

  • rozdělení agendy, kontrola správnosti

  • účtování majetku

  • zodpovědnost za zpracovávání měsíčních účetních závěrek v souladu s českou legislativou

  • zpracování daní a daňové problematiky

  • spolupráce s auditorem, s daňovým poradcem a komunikace s finančním úřadem

  • příprava reportů pro vedení společnosti a statistický úřad

Profil kandidáta

  • vzdělání ekonomického směru

  • AJ komunikativní, alespoň B1, nebát se mluvit

  • zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti (automotive výhodou)

  • zkušenost s vedením týmu

  • samostatnost, orientace na výsledek, detail

Nabízíme

  • moderní čisté pracoviště

  • atraktivní mzda

  • 13. plat

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na Cafeterii

  • dobrá dostupnost i MHD

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4493879  Datum zveřejnění: 3.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.