Směnový mistr výroby

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro předního dodavatele řešení pro průmyslové nástroje se specializací na automatizované nástroje a systémy pro manipulaci s materiálem hledáme kolegu/kolegyni na pozici směnového mistra výroby.

Pracujte pro společnost s více než 30 let zkušeností v oblasti lisování a karosářských aplikací v automobilovém průmyslu, která vyvíjí řešení pro manipulaci s materiálem pro vstřikování plastů, výrobu, balení a neautomobilové aplikace.

Jste kandidát/kandidátka s chutí do práce, zkušenostmi s vedením lidí, který/á se nebojí ranních a odpoledních směn a hledá novou pracovní výzvu. Budeme rádi, když se nám ozvete.

  • Zodpovědnost za vedení výrobní oblasti, s cílem plnit plán v požadované kvalitě

  • Vedení výrobního týmu a zodpovědnost za plnění kvalifikační matice

  • Dohled nad dodržováním definovaných standardů a pracovních postupů

  • Spolupráce s ostatními odděleními

Profil kandidáta

  • Máte minimálně SŠ vzdělání technického zaměření

  • Nepostradatelná bude pro nás praxe s vedením výroby

  • Znalost MS Office

  • Znalost AJ výhodou, pracujeme v mezinárodním prostředí

  • Analytické myšlení vám bude na této pozici velkou výhodou

Nabízíme

  • Práci v mezinárodním prostředí

  • Smlouvu na dobu neurčitou

  • Služební telefon

  • Stravenky

  • 5 týdnů dovolené

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4494743  Datum zveřejnění: 4.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.