HR Data Analytik/Controller

Praha

Popis pozice

Pro společnosti, jenž patří mezi největší poskytovatele řešení pro nákladní a silniční dopravu v Evropě, hledám do týmu People Operations zkušeného HR data analytika/controllera.

  •  Příprava a implementace prognóz rozpočtu HR a ad hoc analýzy

  • Spolupráce s týmem FP&A (plánování ročního rozpočtu, sdílené pokyny, nástroje, metody, struktury, atd.)

  • Spolupráce na rozpočtu, centrální plánování nákladů s HR

  • Finanční aktivity na konci měsíce/roku vč. výpočtu a vyhodnocení mezd, bonusů a dovolené/provizí

  • Analýza a validace dat pro zajištění přesnosti a platnosti důležitých obchodních informací

  • Přispívání do realizace a rozvoje digitální HR agendy

  • Monitorování efektivity, navrhování opatření k neustálému zlepšování

  • Adaptace na nové trendy a technologie

  • Spolupráce s interními/externími zainteresovanými stranami

Profil kandidáta

  • Minimálně 4 roky praxe v obdobném oboru v mezinárodním prostředí

  • Analytické dovednosti spojené se systematickým přístupem

  • Pokročilé znalosti Microsoft Excel, PowerPoint a PowerBI; zkušenost s jakýmikoli jinými analytickými nástroji je výhodou

  • Obchodní bystrost a silné komunikační dovednosti

  • Dobrý time management a schopnost multitaskingu

  • Orientace na klienta, myšlení a přístup

  • Silné analytické schopnosti a dobrý tah na detail

  • Velmi dobrá mluvená i psaná angličtina (denní komunikace)

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba s možností home office.

  • 5 týdnů dovolené plus 3 sick days za rok.

  • Systém benefitů: Cafeterie, kde si vyberete preferované produkty/služby: stravenková karta, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport, volnočasové a kulturní aktivity.

  • Odměny za doporučení

  • Placené volno za dobrovolnictví pro dobrou věc nebo charitu dle vašeho výběru.

  • Moderní kancelář s polohovatelnými stoly, relaxačními místnostmi, letní terasou, vlastní restaurací, stojany na kola a každý den čerstvé ovoce.

  • Dog friendly office a plně vybavený dětský koutek.

  • Mobilní telefon a laptop

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Váně
+420703865297
ID: 4494744  Datum zveřejnění: 4.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.