Operátor výroby v Olomouci - 160 až 192Kč/hod

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáme kolegy na pozici – dělník v elektrovýrobě
  • obsluha výrobních strojů, navíjení kabelových svazků, kompletace výrobků a jiné činnosti v elektrovýrobě

  • kontrola kvality výrobků

  • pohovory jsou formou prohlídky provozu

Profil kandidáta

  • zkušenost s prací ve výrobě

  • ochota pracovat na směny

Nabízíme

  • mzda 160 až 192Kč/hod, ke které patří příplatky za odpolední směnu 8 Kč a noční 24 Kč – mzda se po zaučení navyšuje (doba závisí pouze na vaší šikovnosti)

  • každý měsíc prémie až 20%

  • možnost využívat zvýhodněného stravování – 47Kč na oběd přímo ve firmě

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Vrbová
ID: 4494745  Datum zveřejnění: 4.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 160 Kč/hod.