Manažer nákupu

Pardubický kraj

Popis pozice

Hledáme zkušeného šéfa nákupu, diplomatického vyjednávače, pro automotive výrobu v Pardubicích!

Pokud máte zkušenosti s prostředím automotive, s vedením menšího týmu lidí v oblasti nákupu a hledáte novou pracovní příležitost, čeká tato pozice právě na Vás!

Náplň práce:

  • plánování, koordinace a management operativního nákupu

  • vedení týmu nákupčích (cca 6 lidí)

  • stabilizace a optimalizace procesů na oddělení

  • řešení problémů s dodavateli, vyjednávání o změnách

  • komunikace s ostatními odděleními (výroba, expedice...)

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání v ekonomické oboru

  • praxi v oblasti vedení nákupu

  • zkušenosti z prostředí automotive

  • znalost elektokomponentů výhodou

  • práce na PC (Office, SAP)

  • řp. B

  • dobré vyjednávací schopnosti (vč. komunikace v AJ)

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání s odpovídajícím manažerským ohodnocením

  • služební automobil i soukromým účelům

  • 5 týdnů dovolené

  • závodní stravování

  • příspěvek na penzijko

  • systém Cafeterie benefitů

Pokud Vás nabídka zaujala, zasílejte CV přes "odpovědět"

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4494746  Datum zveřejnění: 4.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.