SharePoint Developer | lokace Frýdlant / Praha

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, který působí na poli automotive, nyní obsazujeme pozici Sharepoint Developera se zkušenostmi v programování.

  • Budete mít zodpovědnost za sestavování a upravování SharePoint systémů v závislosti na specifikacích společnosti, vytváření webových aplikací, kódování a ladění softwaru

  • Další vývoj designu platformy SharePoint, analýza tržních dat a použitelnosti

  • Podpora projektových procesů, vytváření datových konceptů

  • Návrh řídících panelů BI pro vizualizace tržních dat (např. MS Power BI nebo Tableau)

  • Výkon práce ve Frýdlantu (preferováno) NEBO v pražské kanceláři

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru IT (Computer Science, Information Management)

  • Pokročilá znalost angličtiny – min. B2

  • Nejlépe 2 roky praxe a rozsáhlé znalosti s C#, .NET Frameworks, JavaScriptem, HTML5, CSS, jQuery a webovými službami

  • Týmový hráč, schopnost řešit problémy, schopnost multitaskingu a koordinace napříč týmy, smysl pro detail, komunikační schopnosti

  • Orientace v oblasti automotive nebo aftermarketu velkou výhodou

Nabízíme

  • Roční bonus

  • Možnost Home Office

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Dotované obědy

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Cafeterie

  • Příspěvek na volný čas

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Firemní akce

  • Slevu na mobilní tarif T-Mobile

  • Smlouvu na dobu neurčitou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4494748  Datum zveřejnění: 4.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.