Auditor kvality

Plzeňský kraj

Popis pozice

Hledáte nové zaměstnání se zaměřením do kvality? Jste člověk technického zaměření a ovládáte německý jazyk slovem i písmem? Máte alespoň základní znalosti a zkušenosti v řízení kvality?

Tak hledáme právě vás. Pokud se chcete o pracovní nabídce dozvědět více, neváhejte a zašlete nás svůj životopis.

  • spolupráce při provádění auditů

  • optimalizace a zlepšování kontrolních procesů

  • komunikace s mnoha odděleními napříč firmou i se zahraničními spolupracovníky v německém jazyce

  • řešení reklamací a zpracování podkladů k případným reklamacím

  • řešení interních neshod a monitorování výsledků

  • navrhování následných opatření

  • správa příslušné dokumentace

  • tvorba a spolupráce při reportingu

  • optimalizace procesů managementu kvality

Profil kandidáta

  • ukončené alespoň středoškolské vzdělání technického směru

  • německý jazyk na komunikativní úrovni

  • základní znalost nástrojů řízení kvality

  • znalost norem ISO 9001 bude výhodou

Nabízíme

  • mzda v rozmezí 50 000 - 70 000 Kč ( podle zkušeností)

  • příspěvek za doporučení zaměstnance v hodnotě 10 000 Kč

  • 13. plat

  • Flexipass

  • Multisport karta

  • příspěvek na stravování ve firemní kantýně

  • příspěvek na cestu do práce

  • příspěvky a proplacení za přesčasy

  • 25 dní dovolené

  • důkladné zaškolení na pozici

  • možnost vzdělávacích kurzů - jazykové kurzy

  • firemní akce

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová