Asistent/Asistentka vedoucího výroby

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jste specialistou na metodiku 5S, LEAN nebo Kaizen? Máte komunikativní angličtinu nebo němčinu a rád/ráda byste ji využíval/la denně ve svém zaměstnání?

Pokud hledáte novou pracovní příležitost, kde se můžete dále rozvíjet, zašlete nám svůj životopis.

  • spolupráce na vedení výroby a její optimalizace

  • odpovědnost za stanovení výrobních časů, provádění nápravných opatření přímo ve výrobním procesu a nasledné vyhodnocování

  • měření výrobních procesů na základě výkresové dokumentace a příslušné metodiky k tomu určené

  • iniciace změn na základě vypracovaných náměrů

  • komunikace s odděleními napříč firmou a se zahraničními spolupracovníky

Profil kandidáta

  • ukončené alespoň středoškolské vzdělání technického směru

  • anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni

  • základní znalost a orientace ve výkresové dokumentaci

  • znalost metodiky 5S, Lean, Six Sigma, Kaizen

  • uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

  • mzda v rozmezí 40 000 - 50 000 Kč ( podle zkušeností)

  • příspěvek za doporučení zaměstnance v hodnotě 10 000 Kč

  • 13. plat

  • Flexipass

  • Multisport karta

  • příspěvek na stravování ve firemní kantýně

  • příspěvek na cestu do práce

  • příspěvky a proplacení za přesčasy

  • 25 dní dovolené

  • důkladné zaškolení na pozici

  • možnost vzdělávacích kurzů - jazykové kurzy

  • firemní akce

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová