Obchodní zástupce (Karlovarsko, Tachovsko, Domažlicko)

Karlovarský kraj

Popis pozice

Jste otevřený a komunikativní člověk, který se rád setkává s lidmi?

Máte reprezentativní vystupování?

Vyhovuje Vám práce mimo kancelář?

Pro jednu z největších farmaceutických společností hledáme do týmu nového kolegu nebo kolegyni, který/á by měl/a na starosti svěřenou lokalitu Cheb, Domažlice, Karlovy Vary, Sokolov a Tachov.
Produktem jsou generická léčiva.

  • Komunikace a prezentace produktů lékařům a lékárnám (dáme vám portfolio potencionálních klientů v daném regionu), včetně následné péče a uržování vztahů s klienty

  • Organizování aktivit směřujících ke zvýšení povědomí o produktu a společnosti (marketingové kampaně, eventy, semináře, obchodní schůzky, analýzy prodejů)

  • Zpracování reportů pro vedení ohledně dosažených výsledků

  • Možnost profesního rozvoje

Profil kandidáta

  • VŠ vzdělání v oboru farmacie nebo přírodních věd

  • Prodejní zkušenosti, velmi dobré komunikační dovednosti

  • Samostatnost, zodpovědnost, ochota se vzdělávat

  • Znalost MS Office (Word, Excel)

  • Řp. sk. B

Nabízíme

  • Stabilitu u společnosti s globálním zázemím

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Čtvrtletní a roční bonusy

  • Týden dovolené navíc

  • Služební automobil i k soukromým účelům

  • 3 Sick days

  • Cafeterie (10 000 Kč)

  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • Stravenky v hodnotě 120 Kč/den

  • Flexibilní pracovní doba

  • Možnost práce na Home office

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová
ID: 4494942  Datum zveřejnění: 4.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.