Montér fotovoltaických elektráren!

Praha

Popis pozice

Pro firmu působící v oblasti fotovoltaických elektráren hledáme pracovníky z důvodu rozšíření stávajícího týmu pracovníků.

  • Montáž konstrukcí a fotovoltaických panelů a zhotovení kabelových tras pro střechy rodinných domů.

  • Přípravné práce na střeše i v okolí domu.

Profil kandidáta

  • Hledáme zručného pracovníka, který má již zkušenost s mechanickou prací, například v oboru konstrukcí, elektroinstalací a staveb.

  • Požadujeme fyzickou zdatnost a zdravotní stav umožňující práci v terénu a výškách.

  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

  • Práci na IČO, nebo pracovní smlouvu.

  • Mzda 35 000 – 60 000 Kč/měsíc.

  • Práci 4 dny v týdnu (po – čt).

  • Veškeré vybavení potřebné k instalacím.

  • Služební automobil pro každý tým.

Benefity

  • Příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková