Elektrikář FVE - Výdělek až 90.000 kč!

Praha

Popis pozice

Jsme profesionální česká firma se sídlem v Praze. Z důvodu rozšiřujícího se týmu, hledáme nového kolegu, na pozici ELEKTROTECHNIK / ELEKTRIKÁŘ / ELEKTROMECHANIK.
Jedná se o konečné zapojení elektro části fotovoltaických systémů. V začátku jste zaškoleni elektrikářem a po zaškolení se na instalace jezdí v tříčlenném týmu.

  • Zapojení fotovoltaických elektráren převážně v rodinných domech.

  • Úprava rozvaděčů elektroměrů a hlavních domovních rozvaděčů.

Profil kandidáta

  • Vzdělání elektrotechnického směru.

  • Platnou vyhlášku 50/§6 a vyšší.

  • Výhodou je zkušenost s FVE.

  • Orientace v technické dokumentaci.

  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

  • Práce na IČO, nebo pracovní smlouvu.

  • Odměna 70 000 Kč (po zapracování až 90 000 Kč), případně mzda od 50 000 Kč na HPP.

  • Práce 4 dny v týdnu (po – čt).

  • Veškeré vybavení potřebné k instalacím.

  • Služební automobil pro každý tým.

Benefity

  • Příspěvek na dopravu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Adriena Vernerová