Technik

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Hledáme šikovného kolegu do týmu.
Diagnostika, opravy a testování desek plošných spojů pro notebooky a nově i mobilní telefony pro významného zákazníka.

Profil kandidáta

  • Manuální zručnost, pečlivost

  • Dobrá orientace v elektrotechnických schématech a komponentech

  • Dobrou znalost PC (zejména hardware)

VÝHODOU, NE PODMÍNKOU:

  • Zkušenosti s opravami a diagnostikou elektronických zařízení

  • Zkušenosti s pájením

  • SOU/SŠ elektro (slaboproud, počítačové systémy)

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené plus 3 dny volna ročně navíc po odpracovaných letech

  • Po zkušební době 1 sick day

  • Bonus ve výši 3 000 Kč (po uplynutí zkušební doby) za nástup

  • Měsíční příspěvek 300 Kč na benefitní kartu Sodexo

  • K narozeninám dostaneš 500 Kč příspěvek na benefitní kartu

  • Stravenkový paušál v hodnotě 100 Kč. Prakticky znamená, že za každou odpracovanou směnu získáte 55 Kč/denně do mzdy

  • Společnost má firemní školku pro děti zaměstnanců

  • Ve firemní kantýně je možnost zakoupit sídaně i obědy

  • společnost pořádá pro zaměstnance velkou škálu firemních akcí a příspěvek na individuální teambuildingy v hodnotě 800Kč/rok

  • Firemní posilovna je dostupná i o víkendu

  • Kurzy angličtiny na pracovišti

  • Víme že pracovní kolektiv je důležitý a proto, když doporučíš kamaráda, který nastoupí, tak nejenom, že budeš mít skvělého kolegu, ale také za něj získáš 4 000 - 15 000 Kč (podle doporučené pozice)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4495488  Datum zveřejnění: 5.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.