Business Development Manager

Česká republika (Práce vyžaduje cestování)

Popis pozice

Pro našeho klienta, mezinárodního výrobce elektroinstalačního materiálu, hledáme energickou osobnost, která bude rozvíjet obchodní aktivity v B2B oblasti na území ČR a SR ve spolupráci se zahraničním vedením společnosti. Pokud máte znalosti produktů v elektrotechnické sféře a zvládnete aktivně budovat síť obchodních vztahů, je tato pozice pro Vás.

  • Aktivní vyhledávání obchodních příležitostí v B2B sféře

  • Upevňování a rozvoj obchodních vztahů se zákazníky

  • Technická školení pro zákazníky společnosti

  • Rozvoj komplexní obchodní strategie na základě tržní analýzy

  • Rozvoj značky ve svěřeném teritoriu ve spolupráci s marketingovým oddělením včetně veletrhů a seminářů

  • Služební cesty do Maďarska, Rumunska a Itálie

Profil kandidáta

  • Nejméně 3 roky zkušeností v oblasti prodeje elektra nebo elektrotechnických produktů

  • Zaměření na dosažení obchodních cílů a orientace na potřeby zákazníků

  • Výborné komunikační a prodejní dovednosti

  • ŘP skupiny B

  • Anglický jazyk na úrovni B2 (interní komunikace)

Nabízíme

  • Perspektivní práce v mezinárodní společnosti

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na 1 rok a poté možnost pracovat přímo u klienta

  • Výkonové bonusy až ve výši 25 % z hrubé roční mzdy

  • Služební telefon a počítač

  • Služební automobil i pro soukromé účely

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lucie Hlaváčková
+420725807246
ID: 4495857  Datum zveřejnění: 6.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.