Projektový inženýr

Ústecký kraj

Popis pozice

  • koordinace týmů napříč společností při zavádění nového produktu nebo implementaci designových změn produktu

  • vedení jednotlivých stupňů projektu dle APQP metodiky

  • příprava projektového plánu pro implementaci nového designu

  • komunikace s oddělením designu a vývoje v USA a Německu

  • definování validačního procesu v případě změny designu

  • analýza a řešení problémů při vývoji produktu

  • řízení a plánování výroby prototypů

  • vytváření a správa technické dokumentace (DFMEA, BOM, PFLOW, PFMEA)

Profil kandidáta

  • VŠ (min. Bc) vzdělání technického směru

  • min. 3 roky zkušeností z výrobní společnosti na obdobné pozici (zavádění nové výroby)

  • znalost standardů IATF, standardů a požadavků APQP

  • zkušenost s nákupem a kvalifikací výrobního zařízení

  • zkušenost s validací výrobků, DOE

  • znalost MS Office, AutoCAD, Inventor

  • výborná znalost angličtiny

  • velmi dobré organizační schopnosti, zaměření na detail, týmovost

  • aktivní držitel ŘP B, ochotu cestovat (cca 20%)

Nabízíme

  • příspěvek na dopravu

  • stravenky

  • půlroční bonusy

  • příspěvek na penzijní pojištění

  • moderní a čisté pracovní prostředí

  • skvělý kolektiv

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4495861  Datum zveřejnění: 6.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.