HR Specialista pro různorodé projekty

Praha

Popis pozice

Máte zkušenost s recruitmentem nebo z pozice v personální agentuře? Chcete si zkusit interní HR a máte pro to ten správný drive?

Do našeho interního týmu v ManpowerGroup hledáme posilu na pozici Náborový specialista v týmu RPO (Recruitment process outsourcing).

Co tato pozice obnáší? Budete se podílet na HR krátkodobých/dlouhodobých projektech pro naše klienty a Vaší zodpovědností bude kompletní výběr a nábor zaměstnanců k nim do společnosti. Pořád však budete naším zaměstnancem, tedy pod křídly nejúspěšnější personální agentury v České republice, která je zároveň 15.největší zaměstnavatel.

Na této pozici získáte cenné zkušenosti z různých pracovních prostředí a firemních kultur.

  • komunikace s interním HR oddělením a hiring manažery,

  • sourcing a recruitment - vedení pohovorů s kandidáty,

  • poskytování zpětné vazby,

  • odpovědnost za celý proces náboru - dlouhodobé budování vztahů s klienty.

Pokud vlastníte řidičský průkaz sk.B a budete pro nás vhodným kandidátem, tak Vám umožníme i cestovat za našimi klienty a být i přímým účastníkem obchodních schůzek.

Profil kandidáta

  • sourcing a recruitment mít v malíčku (minimálně roční zkušenost v HR oblasti podmínkou),

  • proaktivní přístup k práci a chuť se vzdělávat,

  • mít v sobě soutěživého/obchodního ducha, abyste uměli kandidátovi poutavě nabídnout hledanou pozici a zároveň schopnost manažerovi poutavě odprezentovat nalezeného kandidáta,

  • aktivní angličtina (úroveň B2),

  • samostatnost a pečlivost,

  • předchozí zkušenost s RPO projekty výhodou,

  • řidičský průkaz a chuť cestovat výhodou.

Nabízíme

  • možnost dlouhodobé spolupráce (v případě krátkodobé spolupráce je minimum 3 měsíce),

  • spolupráce na plný úvazek (zkrácený pracovní poměr pouze v minimální dotaci 0,8 FTE),

  • spolupráce na HPP či IČO,

  • v případě spolupráce na HPP budete mít nárok na veškeré naše firemní benefity (stravenky, týden dovolené navíc, narozeninový den volna, 3 sick days během kalendářního roku, příspěvek na Multisport kartu,...

  • zázemí moderních kancelářích v centru Prahy (Florentinum),

  • skvělý pracovní kolektiv za který dám ruku do ohně (můžete se podívat na naše hodnocení na Atmoskopu, kde tým a manažeři jsou hodnoceni samými superlativy),

  • občerstvení na pracovišti včetně dobré kávy ☕,

  • hybridní pracovní model (možno kombinovat práci s kanceláři a z home office),

  • velmi zajímavé finanční ohodnocení složené ze základní mzdy a motivační bonusové složky.

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4495911  Datum zveřejnění: 6.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.