Vedoucí nástrojárny

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Strojírenská společnost s dlouholetou tradicí na Opavsku, hledá nového šéfa nástrojárny. Budeš jím ty?

Pokud hledáš příležitost, kde uplatníš své zkušenosti s vedením většího týmu a strojírenství je to, pro co bije tvé srdce, neváhej poslat svůj životopis.

Nabídneme ti stabilní práci, podporu a zkušenosti dlouholetých kolegů, řadu benefitů v kolektivní smlouvě a samozřejmě férovou mzdu.
✔ odpovídá za realizaci zakázek ve výrobě ve stanovém množství, kvalitě a termínu

✔ vede a motivuje tým cca 70 pracovníků

✔ plánuje výrobní kapacity

✔ řeší neshody ve výrobě

✔ hlídá dodržování BOZP, PO a podává návrhy na zlepšení

✔ zajišťuje externí výrobní kooperace a nákup nářadí

✔ kontroluje technické požadavky

Profil kandidáta

✔ min. SŠ vzdělání technického směru

✔ praxi s řízením výroby ve strojírenském podniku

✔ zkušenosti s vedením většího týmu

✔ komunikativnost, proaktivnost, systémový přístup a zodpovědnost

✔ znalost MS Office, IS IFS výhodou

✔ ŘP sk. B.

Nabízíme

✔ 5 týdnů dovolené

✔ zázemí stabilní a seriózní společnosti

✔ dotované závodní stravování

✔ příspěvek na dopravu

✔ příspěvek na penzijní připojištění

✔ benefitní program Benefit plus

✔ motivační odměňování

✔ firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky

✔ vánoční dárky

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Lenka Jurista
ID: 4495917  Datum zveřejnění: 6.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.