Kontrolor kvality - pouze jedna směna

Plzeňský kraj

Popis pozice

Hledáš práci v oblasti kvality? Máš předchozí zkušenost s mezioperační a výstupní kontrolou ve výrobě? Máš angličtinu nebo němčinu alespoň na mírně pokročilé úrovni pro každodenní komunikaci? Hledáš práci pouze na jednu směnu?

Tak to je možná práce právě pro tebe. Pokud máš zájem, zašli nám svůj životopis.

  • hodnocení výrobků a jejich komponentů na základě platných předpisů systému kvality

  • průběžně prováděníí kontroly ve výrobě

  • mezioperační kontrola a výstupní kontrola

  • zpracování a doplnění kontrolních podkladů

  • tvorba testovacích dokumentů, zpracování reklamací

  • zaznamenání chyb a jejich vyhodnocení, stanovení preventivních opatření

  • vystavování dokladů o testování (měřící protokoly,...)

Profil kandidáta

  • ukončené SŠ vzdělání

  • předchozí zkušenosti v oblasti kvality podmínkou

  • angličtina na komunikativní úrovni (němčina bude pro tebe výhodou)

  • uživatelská znalost práce na PC - MS office

Nabízíme

  • vánoční bonus

  • zvýšení platu po půl roce

  • příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 500 Kč/měsíc

  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání

  • dotované stravování ve firemní kantýně (výběr ze dvou polévek a pěti hlavních jídel) - příspěvek v hodnotě 82 Kč

  • Flexi Pass kartu- příspěvek na volnočasové aktivity v hodnotě 5000 Kč/rok

  • 25 dní dovolené

  • 4 sick days

  • velmi klidné, čisté a nehlučné pracovní prostředí

  • lidský přístup ze strany nadřízených a HR

  • stabilní prostředí

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová