Technik kvality se zaměřením na dodavatelskou kvalitu

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máš předchozí zkušenost s dodavatelskou kvalitou? Máš angličtinu pro každodenní komunikaci? Seš člověk s technickým zaměřením a orientuješ se dobře ve výkresové dokumentaci.

Pokud ANO a hledáš změnu, zašli nám svůj životopis.

  • podpora při definování plánů kontroly a kvalifikaci dodavatelů

  • rozvoj nástrojů kvality

  • průběžné monitorování nápravných a preventivních opatření pro nakupované díly

  • analýza chyb v součinnosti s odbornými pracovišti

  • podpora SQ aktivity manažera

  • řešení dodavatelských reklamací a komunikace s dodavateli

  • pravidelné provádění dodavatelských auditů přímo u dodavatele

Profil kandidáta

  • ukončené SŠ vzdělání technického směru

  • předchozí praxe v dodavatelské kvalitě

  • orientace a znalost výkresové dokumentace

  • uživatelská znalost MS Office pro každodenní používání

  • angličtina na středně pokročilé až pokročilé úrovni

  • ochota cestovat (např. provádění dodavatelských auditů)

Nabízíme

  • vánoční bonus

  • zvýšení platu po půl roce

  • příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 500 Kč/měsíc

  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání

  • dotované stravování ve firemní kantýně (výběr ze dvou polévek a pěti hlavních jídel) - příspěvek v hodnotě 82 Kč

  • Flexi Pass kartu- příspěvek na volnočasové aktivity v hodnotě 5000 Kč/rok

  • 25 dní dovolené

  • 4 sick days

  • velmi klidné, čisté a nehlučné pracovní prostředí

  • lidský přístup ze strany nadřízených a HR

  • stabilní prostředí

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4496027  Datum zveřejnění: 7.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc