Účetní/fakturant - vhodné i pro absolventy!

Liberecký kraj

Popis pozice

Zajímáte se o účetnictví a chcete se v tomto oboru rozvíjet nebo získat první zkušenosti?

Zvládnete se bez problému domluvit německy, anglicky nebo francouzsky?

Pokud ano, tak čtěte dál a dejte nám o sobě vědět. Pozice je vhodná i pro absolventy!

  • Účtování materiálových a režijních faktur a dobropisů

  • Spolupráce na závěrkových a reportingových operacích

  • Komunikace v rámci přidělené lokality a s centrálou

  • Další administrativní činnosti

  • Zkušenějším kandidátům je firma připravena nabídnout komplexnější agendu, abych naplno využili Vašich znalostí a zkušeností

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ ekonomického směru (výhodou)

  • Zkušenost z účetnictví nebo administrativy (fakturace)

  • Komunikativní znalost jednoho z těchto jazyků: angličtina, němčina, francouzština

  • Práce na PC, znalost SAP výhodou

  • Samostatnost a důslednost

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností

  • Stabilní zaměstnání s možností využití jazykových znalostí

  • Týden dovolené navíc

  • Jazykové kurzy

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Parkování v centru Liberce zdarma

  • Kafetérie

  • HO

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4496030  Datum zveřejnění: 7.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.