Recruiter pro něměckou firmu | Aj a Nj

Liberecký kraj

Popis pozice

Hledáme Office Recruitera (Junior, Senior) se znalostí německého a anglického jazyka na komunikativní úrovni.

Skvělá příležitost pro Konzultanty z personálních agentur dostat se do interního HR!

  • Tvorba inzercí volných pracovních pozic

  • Správa otevřených pozic a inzerce v globálním HR

  • Výběr a první kontakt s uchazeči

  • Denní komunikace s uchazeči v němčině, angličtině a češtině

  • Kontaktní osoba pro uchazeče a pracovní agentury při organizaci pohovorů

  • Technická podpora uživatelů v HR systému (správa ticketů, zaškolování nových uživatelů, řízení změn v systému)

  • Spolupráce na HR marketingu (e-mailové kampaně, inzerce, pracovní portály, chatboty a sociální sítě)

  • Reporting

! Žádné aktivní oslovování nebo vyhledávání kandidátů!

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • Komunikativní znalost NJ na velmi dobré úrovni (min. na úrovni B2), znalost AJ (min. na úrovni B1)

  • Praxe v personalistice, náborem zaměstnanců, správou inzerce

  • Znalost práce s MS Office

  • Komunikativní osobnost a skvělé organizační schopnosti

Nabízíme

  • Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností

  • Stabilní zaměstnání s možností využití jazykových znalostí

  • Týden dovolené navíc

  • Kafetérie

  • Jazykové kurzy

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Parkování v centru Liberce zdarma

  • Možnost práce z domova pár dní v týdnu

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4496031  Datum zveřejnění: 7.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.