Vedoucí směny ve výrobě

Praha

Popis pozice

Hledáte zajímavou pracovní příležitost ve výrobě, kde uplatníte své zkušenosti? Máte zkušenosti s vedením pracovníků ve výrobě a jste schopni se domluvit v anglickém jazyce v rámci mezinárodní společnosti? Jste komunikačně zdatní a umíte si práci zorgranizovat? Zaujaly Vás tyto řádky? Dejte nám o sobě vědět. Nabízíme stabilní zaměstnání se širokou škalou dalšího rozvoje a k tomu balíček atraktivních zaměstnaneckých benefitů.
 • Organizace práce ve výrobě, plánování výroby se všemi zainteresovanými odděleními

 • Řešení operativy

 • Komunikace s ostatními týmy ve výrobě, vývoji, technologii a kvalitě

 • Sledování efektivity procesu včetně nákladů pomocí ukazatelů v systému Oracle

 • Zodpovědnost za plnění kvalitativních a kvantitativních požadavků

 • Prezentace výsledků na svém pracovišti vedení společnosti

 • Řešení vzniklých problémů spojených s kvalitou práce, produktivitou, životním prostředím a bezpečností práce

• Spolupráce při zavádění nové výroby a metod zlepšování procesů

Profil kandidáta

• Zkušenost s vedením týmu
• Odpovídající praxe v oboru nebo jiném technickém odvětví
• Znalost Anglického jazyka na komunikativní úrovni
• Organizační a komunikační dovednosti
• Znalost práce na PC

Nabízíme

* Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní společnosti v lokalitě Praha 9

* Různorodou náplň práce v přední letecké společnosti
* Širokou škálu dalšího rozvoje
* Atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů:

* 5 týdnů dovolené a týden placeného volna
* Stravenky plně hrazeny zaměstnavatelem
* Příspěvek na životní a penzijní připojištění
* Bankovní a finanční produkty Moneta Money Bank za zvýhodněných podmínek
* Firemní posilovnu a další aktivity podporující zdravý životní styl

V případě Vašeho zájmu pošlete prosím Váš životopis.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4496033  Datum zveřejnění: 7.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.