Kalič v leteckém průmyslu

Praha

Popis pozice

Chtěli byste se podílet na vývoji a výrobě nových technologiích leteckého průmyslu? Hledáte  stabilní zaměstnání a máte kladný vztah k manuální práci? Akceptujete práci v nepřetžitém provozu? Rádi Vás zaučíme, zkušení kolegové Vám rádi pomohou. Nabízíme atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů: 5 týdnů dovolené a týden placeného volna navíc, plně hrazené stravenky za odpracovaný den, 6% příspěvek ze mzdy na volný čas či pojištění, částečně dotovanou Multisport kartu, plně vybavené fitko v budově, podporujeme zdravý životní styl a rozvojové aktivity našich zaměstnanců. Zaujaly Vás tyto řádky? Dejte nám o sobě vědět.

  • Kalení a popouštění opracovaných dílců, nářadí a nástrojů

  • Seřizování a obsluha víceúčelových kalicích pecí

  • Kalení a popouštění běžných součástek v komorových a šachtových pecích

  • Obsluha vakuových pecí

  • Příprava jednotlivých dílců pro pájení v pecích

  • Rovnání tepelně zpracovaného materiálu na rovnací stolici

Profil kandidáta

  • Zkušenosti z oboru výhodou, nikoliv podmínkou

  • Kladný vztah k manuální práci

  • Ochota pracovat ve 12 h směnách - ranní/noční

  • Samostatnost, spolehlivost

  • Smysl pro detail

Nabízíme

  • Zajímavou pracovní příležitost v přední letecké společnosti

  • Příležitost podílet se na vývoji a výrobě nových technologiích leteckého průmyslu

  • Fond pracovní doby zkrácen na 37,5 hodin týdně

  • 5 týdnů dovolené a týden placeného volna navíc

  • Plně hrazené stravenky za odpracovaný den

  • 6% příspěvek ze mzdy na volný čas či pojištění

  • Částečně dotovanou Multisport kartu, plně vybavené fitko v budově

  • Podporujeme zdravý životní styl a rozvojové aktivity našich zaměstnanců

V případě Vašeho zájmu pošlete Váš životopis.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Káninská
+420734526088
ID: 4496034  Datum zveřejnění: 7.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.