Všeobecná účetní | nadstandardní mzda + možnost HO

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme zkušenou/ného účetní/ho do ostravské společnosti, která/ý povede komplexní účetnictví. Těšit se můžete na atraktivní mzdu, možnost pracovat na home office a další benefity!

  • zpracování komplexní účetní agendy

  • zpracování přijatých a vydaných faktur

  • zpracování plateb

  • zpracování a vedení evidence majetku

  • účetní závěrky, kontrolní hlášení, reporty, zpracování daňových přiznán k DPH

  • inventarizace účtů, kontroly výstupů z účetnictví

  • příprava měsíčních a ročních závěrek

  • komunikace se státními úřady, spolupráce s auditory při auditu

  • zpracování vybraných statistických výkazů

  • spolupráce při implementaci, správě a údržbě účetního a informačního systému účetní jednotky (SAP)

  • evidence firemních dokumentů, smluv, objednávek, nabídek, NDA

  • správa a vedení archivu společnost

  • spolupráce s ekonomickým controllingem

Profil kandidáta

  • ekonomické vzdělání

  • praxe na pozici všeobecné účetní alespoň 5 let - zkušenosti se závěrkou, s DPH

  • znalost anglického jazyka alespoň na základní úrovni (firemní instrukce a komunikace je v AJ, nicméně stačí se nebát, využívat překladač apod.)

  • znalost MS Office

  • znalost Pohody (brzy přechod na SAP - jeho znalost velká výhoda)

  • ochota se učit, vzdělávat

  • pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • atraktivní mzda

  • flexibilní pracovní doba

  • zkrácená pracovní doba 37,5h týdně

  • možnost home office 2 dny v týdnu

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na stravné

  • příspěvek na Multisport kartu

  • Cafeterie (12 000Kč ročně)

  • příjemné pracovní prostředí

  • stabilita práce

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4496710  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.