Mechanik kutil

Jihočeský kraj

Popis pozice

  • montáž a úpravy jednoduchého zařízení, např. regálů, strojních zařízení,

  • samostatná práce,

  • práce na 1 směnu.

Profil kandidáta

  • manuální zručnost,

  • samostatnost,

  • zkušenost s prací s vrtačkou, ohýbačkou, pilou, elektrickým a ručním nářadím,

  • schopnost podle zadání montovat a upravovat jednoduchá zařízení (regály, strojní zařízení, ...),

  • orientace ve výkresové dokumentaci.

Nabízíme

  • mzdu 184 Kč/hod.,

  • práci na 1 směnu,

  • příspěvek na dopravu,

  • příspěvek na stravování v závodní jídelně,

  • týden dovolené navíc.

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4496712  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.