CNC operátor a seřizovač

Ústecký kraj

Popis pozice

Pro menší firmu s rodinnou atmosférou hledáme kandidáta na pozici CNC operátora/seřizovače. Zájemci zasílat své životopisy na mail: [email protected]
Hledá se operátor a seřizovač CNC, který bude obsluhovat stroje CNC TRUMF a CNC SALVANI (stroje vysekávací a ohýbací s automatizací a poloautomatizací). Operátor začíná na jednom stroji a po zaučení pokračuje i na stroji druhém.

Vaším hlavním úkolem bude:

  • Seřízení

  • Navolení programu

  • Výběr správného vstupního materiálu

  • Obsluha stroje

  • Vyplnění kontrolního protokolu (vedení technické dokumentace)

Profil kandidáta

  • Znalost čtení ve výkresové dokumentaci (v rámci výběrového řízení test)

  • Zkušenost na obdobné pozici nutností (CNC operátor, CNC seřizovač, CNC programátor)

  • Znalost CNC TRUMF a SALVANI výhodou (nikoliv podmínkou)

  • Ochota pracovat v 3 směnném provozu

Nabízíme

  • Závodní stravování

  • Unišeky až 6000 Kč ročně

  • Penzijní připojištění až 12 000 Kč ročně

  • Za každý odpracovaný rok dovolená navíc

  • Odměna při pracovním výročí

  • Osobnostní bonus v rámci hodnocení zaměstnance

  • Příjemný rodinný kolektiv

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Miroslav Koželuh
ID: 4497060  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.