Finanční účetní - až 60tis. + možnost Home Office

Plzeňský kraj

Popis pozice

Chcete pracovat pro prestižní celosvětově uznávanou společnost?
Máte zkušenost v účetnictví a domluvíte se anglicky?
Nevadí Vám práce na dobu určitou (zástup za mateřskou dovolenou)?

Pakliže ano, zareagujte a staňte se i vy neodmyslitelnou součástí týmu stojících za jejich úspěchy!

  • samostatné vedení účetnictví

  • příprava měsíční/roční účetní závěrky

  • vedení agendy majetku společnosti, účtování cestovních výdajů

  • spolupráce s externí mzdovou účetní

  • komunikace s úřady

Profil kandidáta

  • praxe na obdobné pozici

  • zkušenost v oblasti účetnictví

  • komplexní orientace v účetní a daňové problematice

  • angličtina na komunikativní úrovni

  • znalost práce s programem SAP podmínkou

  • samostatnost a zodpovědnost ke svěřené práci

Nabízíme

  • výborné mzdové ohodnocení - až 60tis.

  • 5 týdnů dovolené

  • po zaučení možnost Home Office

  • flexibilní začátek a konec pracovní doby

  • příspěvek na dopravu

  • odměny ke mzdě

  • obědy zdarma

  • cafeterie

  • jazykové kurzy dle potřeby na pracovišti

  • příspěvek na penzijní pojištění

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • 100% Home Office

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326