Obkladač

Pardubický kraj

Popis pozice

Hledáme obkladače pro zakázky ve východních Čechách - výstavby a rekonstrukce koupelen, kuchyní atd.

Pokud máš zkušenosti v oboru, řidičský průkaz B, dokážeš pracovat samostatně a preferuješ spolupráci na Živnostenský list, pak jsi náš člověk! A pokud umíš kromě obkládání i jiné stavební práce, máš velkou výhodu!!

Náplň práce:

  • stavební a obkladačské práce na nasmlouvaných zakázkách

  • nákup potřebného materiálu

  • úklid během a po dokončení prací

  • komunikace se zákazníkem

Profil kandidáta

  • SOU a praxe v oboru

  • pečlivost a samostatnost

  • zodpovědný přístup

  • řp. B

Nabízíme

  • práci na Živnostenský list

  • dostatek nasmlouvaných zakázek

  • spolupráci se šikovnými kolegy

  • zajímavé finanční ohodnocení

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová
ID: 4497330  Datum zveřejnění: 9.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc