Montér - 2 směny, nástupní mzda od 28 000 Kč

Liberecký kraj

Popis pozice

Ať už jste absolvent nebo máte základní zkušenosti z výroby, chceme o Vás vědět!

Hledáme montéry do liberecké firmy, která vyrábí laserové a CNC stroje.

  • příprava a manipulace s materiálem,

  • dodržování montážních postupů a práce dle výkresové dokumentace,

  • měření a kontrola odvedené práce,

  • běžná údržba strojů a zařízení

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ (obor strojírenství výhodou)

  • orientace ve výkresové dokumentaci

  • ochota směnovat (práce na ranní a odpolední směnu, 7,5 hod.)

  • praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme

  • nástupní mzdu dle zkušeností (od 28 000 Kč)

  • variabilní bonus ke mzdě

  • 13. plat

  • týden dovolené navíc (celkem 5 týdnů)

  • stravenky (100 Kč/směna)

  • rychlý přestup do kmene (po 6 měsících)

  • příjemné pracovní prostředí

  • nástup ihned nebo dle dohody

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4497502  Datum zveřejnění: 10.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.