Skladník - zástupce vedoucího

Ústecký kraj

Popis pozice

  • příjem a výdej zboží včetně pohybů materiálu v systému SAP

  • pečlivá evidence materiálu

  • manipulace s materiálem ve výrobních prostorách (naskladňování, vyskladňování)

  • vykládka kamiónů, kontrola průvodních dokumentů

  • práce se čtečkou čárových kódů

  • v případě absence vedoucího směny, bude zaučen do pozice zástupce

Profil kandidáta

  • min. vyučen

  • předchozí praxi na pozici skladník alespoň 2 roky výhodou

  • znalost práce na PC: MS Office, Internet, SAP – výhodou

  • platný řidičský průkaz na VZV I/A, B, C, W1, G

  • ochota pracovat ve 12h směnném režimu

  • zkušenost s vedením menšího kolektivu zaměstnanců – výhodou

Nabízíme

  • Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti

  • Příjemné pracovní prostředí s osobním přístupem k zaměstnancům

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Bonusy ke mzdě

  • Dotované závodní stravování

  • Bodový systém odměn formou cafeterie

  • 5 týdnů dovolené

  • Příležitost profesního a kariérního růstu

  • Firemní akce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Poláková
ID: 4497506  Datum zveřejnění: 10.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.