Vedoucí skladu

Středočeský kraj

Popis pozice

Menší automotive závod se sídlem v Kolíně, který vyrábí pro koncern VW, hledá do týmu zkušeného kandidáta nebo kandidátku z oblasti logistiky.

  • zajištění bezproblémového chodu logistických procesů ve skladu

  • plánování dodavatelského řetězce

  • každodenní řešení dopravy, příjmu a exportu materiálu atd…

  • zodpovědnost za pravidelné inventury zásob

  • vedení menšího týmu skladníků

  • občasná obsluha VZV

Profil kandidáta

  • min. SŠ vzdělání

  • zkušenosti na obdobné pozici alespoň dva roky (ideálně automotive společnost - oblast logistiky nebo řízení dodavatelského řetězce)

  • komunikativní znalost anglického jazyka (každodenní využití, nadřízený je cizinec)

  • uživatelská znalost Excel + SAP

  • ochotu podílet se občas i na běžných činnostech skladníků

  • komunikativnost, týmovost a schopnost umět řešit problémy

Nabízíme

  • zázemí nadnárodní společnosti

  • nadstandardní finanční ohodnocení + roční bonus

  • stravenky v hodnotě 95,- plně dotované

  • nástup možný ihned

Místo pracoviště: Kolín

Benefity

  • Stravenky

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4497518  Datum zveřejnění: 10.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.