SW Developer pro testovací zařízení | Up-to-date technology| Chomutov

Ústecký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, německou společnost, která vyvíjí a vyrábí testovací zařízení v oblasti elektrické bezpečnosti, hledáme SW vývojáře do zkušeného pětičlenného týmu programátorů.
V současné době mají již rok pobočku v Chomutově. Společnost se rozšiřuje a do budoucna plánuje další expanzi.

Projekt: Budete mít na starost vývoj a správu SW do fyzických testovacích zařízení, která jsou vyráběna na místě.

Klienti společnosti z oblasti: automotive, bíla technika, zdravotnictví, obecně elektrotechnický průmysl

Spolupráce: HPP / IČO

  • Budete se podílet na kompletním vývoji a správě SW a pracovát s nejnovějšími technologii

  • Na základě Vaších předchozích zkušeností můžete se podílet na: Standardním vývoji SW (optimalizace současných procesů a vývoj nového systému, který se momentálně navrhuje) NEBO Zákaznickém vývoji – podpora zákaznických projektů (úprava základního SW na přání zákazníka – optimizace, integrace atd.)

Profil kandidáta

  • Elektrotechnické vzdělání / IT vzdělání a zkušeností s programováním

  • Znalost programování v jazycích: C / C# / C++ /Java / Delphi (případně mít ochotu se naučit s Delphi)

  • Mít zkušenosti s desktop (Windows) vývojem nebo vývoj mobilních aplikaci (Android).

  • Základní znalost databází a počítačové komunikace

  • Znalost HW a SW

  • Aktivní znalost AJ (pro komunikace se zahraničními kolegy a zákaznici)

  • Řidičský průkaz B

Výhodou bude:

Analytické a komplexní myšlení, znalost průmyslové automatizace výhodou, ochota se rychle učit, využít své znalosti, ochota cestovat

Nabízíme

  • Přátelské a neformální prostředí ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti.

  • Osobní a karierní rozvoj

  • Flexibilní pracovní doba

  • Každý rok zvýšeni mzdy (cca o 5-6 % v závislostí na výsledcích společnosti)

  • Docházkový bonus

  • 23 dny dovolené

  • HW

  • Vzdělávací kurzy, školení (možnost studijního volna)

  • Firemní benefity (stravenky, příspěvek na penzijní poj., jazykové kurzy, multisport karta), občerstvení na pracovišti

  • HO dle domluvy

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4497520  Datum zveřejnění: 10.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.