Obchodní zástupce pro Moravu - filtrační systémy / obrábění

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Pocházíš z Olomoucka, nebo rád/a cestuješ po Moravě. Pokud máš zkušenost ideálně s prodejem filtračních systémů, odsáváním v oblasti obráběcích strojů, nebo se můžeš pochlubit obchodní praxí ze segmentu strojírenství, jako obchodně technický zástupce, přijď se nám představit.

  • Návštěva zákazníků na Olomoucku a celé Moravy

  • Komplexní návrh řešení odsávání a filtrace vzduchu u průmyslových procesů (obrábění kovů, tváření apod.)

  • Administrativní a technická příprava projektů

  • Flexibilní doba – pouze 1x za 14 dní osobní porada v Praze, jinak cestování po Moravě, kanceláří HO

Profil kandidáta

  • Seniorská praxe z technického segmentu (obrábění, filtrační technologie pro kovoprůmysl apod.)

  • Obchodní duch, příjemné a reprezentativní vystupování

  • Zodpovědnost za region Morava - vítáme bydliště na Olomoucku

  • Řidičský průkaz B

  • Vzdělání technického zaměření, ideálně strojírenství

  • Komunikativní angličtina

Nabízíme

  • 55 000 Kč hrubého plus 4x ročně prémie

  • K dispozici firemní auto (i pro soukromé účely)

  • Počítač, telefon

  • Silné zázemí a lidský přístup

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová
ID: 4497523  Datum zveřejnění: 10.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc