Manažer dodavatelského řetězce s AJ - výrobní spol.

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti z vedoucí logistické pozice ve výrobní společnosti a jste silný komunikátor? Hledáme kandidáta, který bude zabezpečovat a plánovat kompletní proces v plánování logistiky, který je nezbytný pro hladký průběh a řízení toků podniku.

  • Vedení týmu v oblasti plánování, nákupu a logistiky napříč výrobním procesem

  • Identifikovat procesy a nastavovat optimální tok dodavatelského řetězce

  • Zajištění nepřetržitého zásobování výroby a dodávek zákazníkům

  • Péče a optimalizace dodavatelských kontaktů

  • Spolupráce s obchodním a vývojovým týmem

Profil kandidáta

  • Zkušenosti z mezinárodního prostředí automobilové výroby

  • Znalost SAP nutností (moduly SD, MM, LOG)

  • AJ na aktivní úrovni

  • Praxe v řízení dodavatelského řetězce

  • Zkušenosti s řízením týmu, silné manažerské schopnosti na globální úrovní, výborná schopnost plánovat a rozhodovat se

Nabízíme

  • 13. mzda

  • stabilní, dlouhodobé zaměstnání v mezinárodní společnosti

  • flexibilní pracovní doba

  • příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování) a mnoho dalšího

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová