Plánovač kvality-5.týdnů dovolené/prémie ke mzdě

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Máte zájem o novou pozici v oblasti kvality ve vývoji elektrifikace automotive? O jejich užitečné výrobky je na trhu zájem a objem prodejů, zakázek, projektů roste, momentálně máme naplánováno na 15 let dopředu.

  • > Proto rozšiřujeme tým a hledáme nového kolegu/kolegyni
Spolupráce na vývoji a zavádění nových projeků pro elektromobily

Práce s kvalitativními nástroji užívanými v rámci automotive (8D, PPAP, APQP, FMEA)

Vyhodnocování rizik a návrh preventivních a nápravných opatření

Kontrola cílů kvality, zavádění opatření k jejich plnění a vyhodnocování účinností opatření

Profil kandidáta

min. SŠ v technického směru

Zkušenosti s vedením týmu - výhodou

Zkušenosti s projektovým vedením – výhodou

Iniciativu, Zvládání práce pod tlakem

Organizační schopnosti, samostatnost při řešení problému, flexibilitu

Nabízíme

5 týdnů dovolené

pracovní doba pružná - 37,5 hodin /týdenní pracovní úvazek

příležitost pro rozvoj a kariérový růst

příspěvek na penzijní připojištění

příspěvek na dopravu

příspěvek na stravování

roční bonusy a prémie ke mzdě

příspěvek na rekreaci pro děti ve výši 2.500 Kč/na jedno dítě a rok

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Nikola Šírová
ID: 4497805  Datum zveřejnění: 10.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.