Elektrikář - příležitost pro zkušené i absolventy !

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro našeho významného klienta zabývajícího se výrobou klimatizací a chladících zařízení do vlaků a autobusů hledáme kandidáty na pozici: ELEKTRIKÁŘ

  • Hlavní pracovní poměr.

  • Stabilita a dlouhodobá spolupráce.

  • Možnost přestupu do kmenového stavu.

  • Velmi dobré platové ohodnocení.

  • Finální testování pro vlakové a autobusové jednotky – ověření funkčnosti jednotky, kontrola správnosti elektro propojení pomocí speciálních měřících přístrojů.

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ elektrotechnického směru.

  • Vyhláška 50 § 5 nebo 6

  • Znalost čtení technické dokumentace elektrických rozvaděčů, popřípadě elektrorozvodů ve strojírenství nebo alespoň zkušenost s výrobou kabelových svazků.

  • Zkušenosti ze strojírenské výroby výhodou.

  • Flexibilitu, samostatnost, spolehlivost.

  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (8 hodinové směny, převládají ranní směny).

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní nadnárodní společnosti.

  • Motivující mzdové podmínky.

  • Bonusy a pravidelné navyšování mzdy.

  • 5 týdnů dovolené.

  • Dotované stravné přímo v areálu firmy.

  • Možnost osobního a profesního rozvoje.

  • Firemní akce.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Simona Klepáčová
+420734524674
ID: 4497809  Datum zveřejnění: 10.2.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.