Specialista odměňování - Ústí nad Labem (m/ž)

Ústecký kraj

Popis pozice

  • Tvorba a správa personálních nákladů a odměn

  • Udržování, změny, nastavování mzdových systémů

  • Sledování legislativy v oblasti odměňování

  • Analýzy dat, reporting výsledků

  • Mzdové kalkulace pro nové nástupy a příprava mzdových dekretů

  • Přehodnocení zaměstnanců

  • Komunikace s vedením společnosti, personálním oddělením a mzdovou účtárnou

  • Spolupráce při přípravě personálního plánu

Profil kandidáta

  • VŠ ekonomického směru (vhodné pro i absolventy)

  • zkušenosti v oblasti mezd a odměňování výhodou

  • AJ na komunikativní úrovni

  • MS Office – Excel (pokročilá znalost), Word, Powerpoint

  • Vítáme znalost SAP a Vema

  • Analytické myšlení, přesnost, smysl pro detail

Nabízíme

  • Nástup přímo do kmene společnosti

  • Zázemí nadnárodní společnosti

  • Možnost získání zajímavé praxe a růstu, všechno vás naučíme

  • Dotované stravování

  • Zaměstnanecké výhody a bonusy dle kolektivní smlouvy (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, účast na programu Zdravá firma…)

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Černohorská
ID: 4498038  Datum zveřejnění: 10.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.