Hlavní účetní

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Pro našeho klienta, strojírenskou výrobní společnost, obsazujem pozici Hlavní účetní.

Pokud máte zkušnosti s vedením účetnictví ve výrobní společnosti a hledáte novou výzvu, potom se budeme těšit na váš životopis.

  • kompletní vedení finančního účetnictví společnosti

  • správa přímých a nepřímých daní

  • zodpovědnost za řízení finančních rizik a vnitřní kontroly souvisejících procesů

  • statutární a reportingový audit

  • metodika českých i mezinárodních účetních standardů

Profil kandidáta

  • zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti

  • znalost českých i mezinárodních účetních standardech IFRS

  • komunikativní znalost anglického jazyka

  • pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

  • mzda 70-85 000 Kč

  • roční prémie

  • týden dovolen navíc

  • flexiblní pracovní dobu

  • možnost práce z domova

  • příspěvek na stravování

  • penzijní připojištění

  • příspěvek na volnočasové aktivity

  • podnikové jazykové kurzy

  • odměny při pracovních a životních výročích

  • zaměstnanecké akcie

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iveta Moniak