Area Sales Manager pro severní Čechy

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Jste obchodník tělem i duší, který hledá novou pracovní příležitost? Máte technické myšlení a zkušenosti v oblasti logistiky? Pak hledám právě Vás na pozici Area Sales Manager pro našeho klienta, který se zabývá řešením úložných systémů.

  • B2B sales - akvizice nových zákazníků v severočeském regionu

  • Rozvoj obchodních příležitostí, usilovná práce na růstu firmy a dosahování stanovených cílů

  • Vytvoření a udržování silných a dlouhodobých vztahů s klienty

  • Dohled nad průběhem projektu od jeho počátku až po předání zákazníkovi

Profil kandidáta

  • Pokročilá znalost angličtiny - schopnost bezproblémové komunikace s vedením společnosti v zahraničí

  • Vzdělání v oblasti obchodu/strojírenství

  • Technické myšlení - orientace ve výkresové dokumentaci

  • Praxe - prokazatelné zkušenosti s B2B obchodem

  • Schopnost řídit obchodní procesy od A do Z

  • Samostatnost, zodpovědný přístup k práci a otevřenost novým výzvám

  • Ochota dalšího vzdělávání prostřednictvím firemních workshopů a konferencí

  • Řp. B - Aktivní řidič

Nabízíme

  • Profesionální mezinárodní prostředí a příjemnou atmosféru

  • Flexibilní pracovní dobu a možnost výkonu práce odkudkoli

  • Mzdové ohodnocení dle vašich obchodních výsledků

  • Firemní auto i k soukromým účelům, mobil, notebook

  • Back office podporu v rámci projektů

  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Práce převážně z domova

  • 100% Home Office

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4498046  Datum zveřejnění: 10.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.