Logistic Customer Service Specialist

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro klienta, který je jedním z lídrů v oblasti technologií a inovací pro automobilový průmysl obsazujeme pozici logistic customer service specialist.

V současné době na 132 výrobních linek denně vyprodukuje 80 000 dílů, které jsou dodávány do 160 lokací pro téměř všechny automobilky po celém světě.

Účelem pozice je přijímání odvolávek od zákazníka jejich zpracovávání a konzultace jejich správnosti se zákazníkem. Evidování a vyhodnocování spokojenosti zákazníka. Udržování agendy zákazníka v systému. Vystavování podkladů pro expedici k zákazníkům. Kontrolování stavu pohledávek. Zadávání kontraktů a cenových dohod do systému. Sestavování předpovědi prodeje na další období.

  • Příjem odvolávek od zákazníků.

  • Registrace požadavků a změn od zákazníků.

  • Předávání termínových a množstevních požadavků plánování výroby.

  • Evidence a vyhodnocování včasnosti dodávek.

  • Vedení a udržování agendy přiděleného zákazníka.

  • Vystavování podkladů pro expedici hotových výrobků.

  • Reportování a tvorba analýz.

  • Práce se systémem SAP.

  • Sestavování plánu prodeje.

Profil kandidáta

  • Min. SŠ (VŠ výhodou), alternativně min. 2 roky praxe na oddělení logistiky

  • Jazykové znalosti AJ - min. B2, FJ/NJ - výhodou

  • Zkušenosti s prací v systému SAP výhodou

  • Práce s MS Office

  • Pokročilá znalost MS Excel (filtry, formátování, řazení, základní funkce - součty, atp.)

  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod./týden

  • Pružnou pracovní dobu (pevné jádro 9:00 – 14:30 hod)

  • 5 týdnů dovolené

  • Roční bonus ve výši až 18.000,- Kč

  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 700,- Kč měsíčně

  • 700,- Kč měsíčně do Cafeteria systému (Benefity.cz)

  • Celoroční kalendář firemních akcí pro zaměstnance

  • Jednorázové odměny za doporučení nových zaměstnanců ve výši až 60.000,- Kč

  • Dotované závodní stravování a jídelnu s možností venkovního posezení, kde se dobře najíte

  • Věrnostní bonusy pro zaměstnance od 3 odpracovaných let dále

  • Péči o zdraví (např. očkování proti chřipce)

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4498270  Datum zveřejnění: 10.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.