Strategic Purchaser

Liberecký kraj

Popis pozice

Chcete se stát součástí stabilní, dynamické české společnosti, která působí v odvětví průmyslové automatizace? Jako Strategic Purchaser budete mít zodpovědnost za  aktivní strategický nákup a zlepšování procesů.

Máte tah na branku a přehled o dodavatelských řetězcích i v zahraničí? Pak pro vás bude tato pozice jistě zajímavá.

  • Komplexní řízení činností souvisejících s nákupními procesy uvnitř organizace

  • Zajištění strategického nákupu v ČR i zahraničí

  • Analýza trendů, změn na trhu a potenciálních rizik

  • Aktivní vyhledávání dodavatelů s ohledem na kvalitu, cenovou výhodnost a dodací podmínky, realizace výběrových řízení se strategickými partnery i novými dodavateli

  • Jednání s dodavateli v případě neplnění nákupních/dodacích podmínek

  • Zajištění nákupních a logistických procesů s cílem snižování nákladů a zvýšení efektivity

  • Zodpovědnost za reklamační řízení

  • Dodržování stanovených rozpočtů a plnění KPI

  • Aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru

  • Praxe alespoň 3 roky na obdobné pozici

  • Velmi dobrá uživatelská znalost PC (MS Office, Outlook, Teams)

  • Zkušenost s CRM systémem Navision (nebo podobným) výhodou

  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (denní komunikace s dodavateli)

  • Samostatnost v rozhodování, vyzrálost a smysl pro zodpovědnost

  • Velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost vyjednávání a argumentace

  • Schopnost improvizace, flexibilita a kreativita, tah na branku

  • Řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Nabízíme

  • Perspektivní a zajímavou práci ve stabilní, dynamické české společnosti

  • Kontakt s nejnovějšími technologickými novinkami z oblasti průmyslové automatizace, moderně vybavené pracoviště

  • Bonusy dle plnění projektů a osobních cílů

  • Pružnou pracovní dobu s možností občasného Home Office

  • Volné dny tzv. Bridge Days – volno mezi státním svátkem a víkendem

  • Systém talent managementu, který Vám umožní se rozvíjet jak profesně, tak osobně

  • Pravidelná odborná školení potřebná k výkonu práce

  • Firemní jazykové vzdělávání

  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (firemní sportovní a kulturní akce pro zaměstnance i rodinné příslušníky, finanční i nefinanční benefity)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4499172  Datum zveřejnění: 11.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.