Operátor výroby - montáž, pouze dvě směny

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáme nové kolegy na montáž.
  • montáž chladicích zařízení podle instrukcí, výkresové dokumentace a návodů

  • čtení výkresové dokumentace a návodů

  • kontrola parametrů podle výrobních specifikací

  • práce s interním počítačovým systémem

  • dvousměnný provoz

Profil kandidáta

  • SOU, nebo SŠ technického směru

  • čtení výkresové dokumentace

  • manuální zručnost

  • zkušenost z výroby

Nabízíme

  • práce ve kmeni firmy

  • smlouva na dobu neurčitou

  • dobré finanční ohodnocení s příplatky a 13. platem

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na oběd, nebo stravenky (na odpolendí směně)

  • moderní pracovní prostředí

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Vrbová
ID: 4499337  Datum zveřejnění: 12.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 31 000 Kč/hod.