Mobilní servisní technik

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta přijmeme nového kolegu na pozici servisní technik do mobilního servisního týmu. Společnost se zabývá automatizačními projekty v intralogistice a dodáváním automatizovaných dopravních a skladových systémů.

Nebaví vás sedět na jednom místě, máte rád změnu, nevadí vám cestovat a jste zkušený servisní technik, tak to hledáme právě vás.

  • Pravidelná preventivní údržba zařízení (kontrola, mazání, nastavování, ladění, čištění...) automatizovaných skladů u kliena

  • Hlavní komponenty skladu: Regálové zakladače, dopravníky, roboty, ...

  • Korektivní údržba zařízení automatizovaných skladů u klienta

  • Řešení nekorektních / poruchových stavů na zařízeních u klienta

  • Opravy zařízení (výměny poškozených dílů, nastavování senzorů....) u klienta

  • Technická podpora během uvedení systémů do provozu

  • Sběr a příprava dat k vyhodnocování a přípravě reportů

  • Reportování

Profil kandidáta

  • Střední škola s technickým zaměřením / vyučení s maturitou

  • Zkušenosti na údržbářské pozici budou velkou výhodou

  • Manuální zručnost

  • Možnost a ochota cestovat na zásahy mimo bydliště (klienti v ČR, Německu, Rakousku)

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, NJ výhodou

  • Schopnost pracovat v týmu (cca 4 lidé), týmový duch

  • Analytické myšlení

  • Dobrá orientace v technické dokumentaci - elektro schémata, strojařské výkresy, pneumatické schémata

  • Ochota se učit novým věcem a dále se rozvíjet

  • Základní IT znalosti (MS Office, Outlook)

  • V případě elektro profilu vyhláška 50 §5

  • Svářečský průkaz, licence na řízení VZV je výhodou

  • Zakladní znalosti PLC Simatic S7 - čtení programu, diagnostika je velkou výhodou

Nabízíme

  • Nadstandartní platové ohodnocení

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti

  • 25 dnů dovolené

  • 13. plat vyplácený s listopadovou výplatou (tzn. v prosinci)

  • Stravenky v hodnotě 130,- Kč bez doplatku

  • Penzijní připojištění

Benefity

  • Stravenky

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4499579  Datum zveřejnění: 12.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.