Operátor výroby

Středočeský kraj

Popis pozice

Bydlíte v okolí Žebráku a hledáte stabilní zaměstnání na dlouhodobou spolupráci?

Pro našeho klienta zabývající se sklářským průmyslem hledáme vhodné kandidáty na pozici Operátora výroby

  • Obsluha a správa daného stroje

  • Vizuální kontrola výrobků

  • Údržba čistého pracoviště

  • Spolupráce a komunikace s pracovníky a vedení výroby

  • Kontrola stavu zakázek

Profil kandidáta

  • zkušenosti na podobné pozici výhodou

  • technické vzdělání výhodou

  • spolehlivost, loajalita, pracovitost

  • ochota pracovat na 2 směnný provoz (v příštím roce práce na 3 směnný provoz)

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

  • mzda: 25 000 až 30 000 Kč / měsíc

  • 5 týdnů dovolené s postupným navýšením dle odpracovaných let

  • stravenky

  • mimořádný bonus až 2 000 Kč / měsíc

  • lokalita: Žebrák (okres Beroun)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová
ID: 4499580  Datum zveřejnění: 12.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc