Seřizovač CNC až 38 000 Kč / měsíc

Středočeský kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti jako seřizovač CNC a hledáte stabilní zaměstnání v menší rodinné společnosti v okolí Berouna?

Pro našeho klienta ve sklářském průmyslu hledáme vhodné kandidáty na pozici Seřizovače CNC.

  • Nastavování výrobních programů

  • Scanování kódů (v rámci ERP systému)

  • Měření · Kontrola výrobního procesu a výrobků

  • Údržba svěřeného stroje

  • Reporting

Profil kandidáta

  • zkušenosti na pozici seřizovače

  • zkušenosti s CNC stroji a měřidly

  • technické vzdělání

  • technická zdatnost, spolehlivost, pracovitost

  • ochota pracovat na 2 směnný provoz (v příštím roce 3 směnný provoz)

Nabízíme

  • spolupráce na hlavní pracovní poměr v kmenovém stavu společnosti

  • mzda: 30 000 až 38 000 kč / měsíc dle zkušeností

  • stravenky

  • 5 týdnů dovolené s postupným navyšováním dle odpracovaných let

  • mimořádný bonus až 2 000 Kč / měsíc

  • lokalita: Žebrák (okres Beroun)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Sabina Šváchová