Vedoucí týmu

Středočeský kraj

Popis pozice

Baví Vás práce s lidmi a jste přirozený leader?

Ovládáte zákoník práce?

Nebaví Vás rutinní práce, ale naopak preferujete různorodou činnost plnou změn?

Pro nadnárodní společnost zabývající se vývojem nových technologií hledáme nového kolegu nebo kolegyni, který/á by vedl/a tým zkušených odborníků na relokaci cizinců ze zahraničí.

  • vedení a motivace menšího týmu specialistů na zaměstnávání cizinců

  • pravidelná komunikace s úřady, ministerstvem vnitra, ambasádami, pojišťovnami apod.

  • zajištění ubytoven pro nově příchozí zaměstnance ze zahraničí

  • pravidelný monitoring aktuálních právních předpisů

  • koordinace překladů různých dokumentů

Profil kandidáta

  • silná osobnost, která má zkušenosti s vedením lidí a nebojí se neustálých změn

  • organizační schopnosti a schopnost vše potřebné správně vykomunikovat

  • aktivní řidič, kterému nevadí každý den být za volantem

  • znalost zákoníku práce

  • velkou výhodou je znalost procesu zaměstnávání cizinců

  • angličtina – středně pokročilá - umět se domluvit s vedením a odprezentovat své výsledky

Nabízíme

  • akční, různorodou a zajímavou práci ve stabilní společnosti

  • motivující platové ohodnocení

  • 25 dní dovolené

  • flexibilní pracovní dobu s možností Home office

  • každoroční valorizace platu

  • flexi passy každý rok

  • závodní stravování s chutnou kuchyní

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • smlouvu na dobu neurčitou

  • nástup možný ihned

Místo pracoviště: Kutná Hora nebo Pardubice (dle preferencí uchazeče)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Šárka Hajšmanová
+420 727 810 501
ID: 4499796  Datum zveřejnění: 12.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.