Vedoucí směny

Karlovarský kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta obsazujeme pozici Vedoucí směny. Pokud máte zkušenosti s vedením týmu ve výrobní společnosti a hledáte novou výzvu, neváhejte nám zaslat váš životopis.

  • vedení zaměstnanců ve výrobě

  • řízení efektivity zaměstnanců na směně

  • spolupráce s vedoucím linky v oblastech výcviku zaměstnanců a bezpečnosti práce

  • zajišťování realizace nápravných opatření k prevenci odchodu neshodných výrobků k zákazníkovi

  • zodpovědnost za bezproblémový chod na pracovišti

Profil kandidáta

  • zkušenosti z obdobné pozice ve výrobní společnosti

  • znalost práce na PC

  • přirozená autorita, schopnost pracovat pod stresem

  • ochota pracovat ve směnném provozu

Nabízíme

  • mzda 40-50 000 Kč

  • odměny ke mzdě

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • týden dovolené navíc

  • flexi passy

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Relokační bonus

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iveta Moniak