Personalista/tka - náborář/ka

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jsme otevřeni všem kandidátům, které oblast HR zajímá. Můžete být i absolvent, pokud jste přesvědčeni, že je pro Vás personalistika ta pravá! Vítáme však i kandidáty se zkušenostmi v HR, bankovnictví, zákaznickém servisu, administrativě atd…

Pokud hledáte práci, v níž budete mít možnost denně komunikovat se zajímavými lidmi, propojovat kandidáty se zajímavými pracovními příležitostmi a rozvíjet své dovednosti v oblasti HR a náboru, je tato nabídka určená právě Vám!

Dáme Vám možnost se spoustu věcí naučit a do budoucna i jasný kariérní plán s prakticky neomezenými možnostmi.

  • komunikace s klienty (zaměstnavateli) a kandidáty (uchazeči o zaměstnání)

  • vedení osobních pohovorů a klientských jednání

  • participace na zajímavých projektech u klientů světových značek

  • aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pracovních portálech, v databázích a sociálních sítích

Profil kandidáta

  • hledáme aktivního, samostatného člověka, který je rád v kontaktu s lidmi, má kreativní mysl a nechybí mu cit pro sladění ideálního kandidáta s tou pravou pracovní příležitostí

  • proklientský přístup a obchodní duch je též nezbytnou podmínkou!

  • velmi vítáme předchozí zkušeností v oblasti služeb, obchodu či rozvíjení vztahu s klienty

  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme

  • 25tis. – 30tis. základní mzda

  • až 80tis. odměny k základní mzdě (průměrná provize personalistů Plzeňské pobočky činí cca 40tis.)

  • hlavní pracovní poměr, po 1. roce na dobu neurčitou

  • 25 dní dovolené, Home Office, 3 dny Sick Days, kurzy angličtiny v rámci pracovní doby, stravenky v hodnotě 100Kč, věrnostní odměny, cafeterie, Multisport karta, notebook, telefon k soukromým účelům, občerstvení na pracovišti

  • práce v centru Plzně na nám. Republiky s výhledem na katedrálu sv. Bartoloměje

  • propracovaný systém zaškolení, mentorování a následného vzdělávání

  • firemní akce a dobrá káva samozřejmostí :-)

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Gabriela Pčolová
+420 373 033 326