Obchodní zástupce se služebním automobilem

Královéhradecký kraj

Popis pozice

 Jste komunikativní a práce s lidmi je vaše hobby? Máte obchodního ducha a dobrý tah na branku?

Pro mezinárodní společnost zabývající se prodejem krmiv v zemědělství hledáme obchodníka/obchodnici pro Střední Čechy s přesahem na sever. Pokud se chcete o dané pracovní nabídce dozvědět více, určitě nám zašlete Váš životopis.

  • péče o stávající klienty

  • prezentace produktů v lokalitě: Mladá Boleslav, Liberec, Ústí nad Labem, Hradec Králové

  • vyhledávání i nových obchodních příležitostí v rámci svěřeného kraje

  • práce 2 dny na HO, 3 dny v týdnu v terénu

  • reporting

  • spolupráce na organizaci a účasti na seminářích a výstavách

Profil kandidáta

  • minimálně ukončené středoškolské vzdělání (např. zootechnika nebo VET,  VŠ zemědělská)

  • komunikativní osobnost

  • zkušenost s obchodnní činností

  • praxe v zemědělství výhodou

  • ŘP B

Nabízíme

  • mzda 50 000 - 70 000 Kč (dle zkušeností)

  • služební automobil i k soukromým účelům

  • mobilní telefon a notebook

  • 2 dny v týdnu práce na HO

  • stravné v podobě diet

  • 13. plat

  • bonusy k platu

  • 25 dní dovolené po 1. roce působení ve firmě

  • výhoda menšího kolektivu

  • práce ve stabilní mezinárodní společnosti

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4500115  Datum zveřejnění: 13.1.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 50 000 Kč/měsíc